Veebinar: Taasturundus, retargeting, uuesti sihtimine

Kas olete end tabanud juurdlemast, kuidas ikkagi satuvad teie sotsiaalmeedia uudisvoogu reklaamid täpselt nendelt lehekülgedelt, mida hiljuti külastasite? Teinekord lausa minutitega.

Paprika Tervisliku Turunduse kooli koolitaja Liina Lõoke räägib muheledes: “Sellega on mul kohe üks hea lugu rääkida. Üks minu sõbranna vaatas e-poes kleiti ning otsustas siiski ostu mitte sooritada. Hiljem hakkas ta nägema selle kleidi reklaami nii sotsiaalmeedias kui mujalgi veebilehtedel bänneripindadel. Siis ta ütles mulle – tead Liina, see on ikka saatus. See kleit jälitab mind igal pool ja ma lihtsalt pean selle ära ostma”.

Kas märk kõrgemalt poolt? Ei, hoopis tark turundus. Tegemist on taasturunduse ehk retargeting reklaamidega, mis on tegelikult kõigile turundajatele Facebook’i reklaamihalduri kaudu kasutatavad. Tõsi, selleks, et taasturundust teha, on vaja teha mõned seadistused ja lisategevused. Kuid kui need asjad tehtud on, on taasturundusreklaamid üks äärmiselt tänuväärne turundusviis.

Kas soovid suurendada oma ettevõtte käivet kõige kuluefektiivsemal moel, kuid sooviksid esmalt kelleltki kogenumalt nõu ja juhendamist? Kui vastu on jah, siis kutsume sind kuulama Paprika Tervisliku Turunduse kooli tasuta veebinari taasturundusest. Kogenud koolitaja Liina Lõoke aitab leida vastused küsimustele:

🔸Mis on taasturundus ja miks need kasutusel peaks olema?
🔸Kuidas leida kliendid, kes on juba valmis ostma?
🔸Milliseid tööriistu selleks kasutada ja kuidas reklaamkontol vajalikud seaded üles leida?
🔸Kuidas tuua tagasi need kliendid, kes on mingi tegevuse sinu juures pooleli jätnud?
🔸Millised on need sõnumid, millega kõnetada neid inimesi ning kuidas taasturundussõnumid erinevad muudest tekstidest?

Taasturundus on võti, kuidas tõsta potentsiaalsete klientide aktiivsust! Meie veebinar aitab saada aru taasturunduse põhitõdedest ja paika panna sammud, mida astuda, et endagi kodulehe jaoks see reklaamitüüp kasutusele võtta.

Veebinari viib läbi Liina Lõoke, vabakutseline digiturundaja ja -strateeg. Ta on lõpetanud Tallinna Majanduskoolis sotsiaalmeedia spetsialisti eriala, töötanud Google ADS spetsialistina ning tunneb süvitsi müügitöö nüansse. Ta armastab loomingulisi ja teinekord tavatuid lahendusi koos põnevate väljakutsetega. Mitmekülgne kliendibaas ja pikaajaline praktiline kogemus on põhjused, miks Paprika valis Liina oma õppekavadele uusi särasilmseid sotsiaalmeedia spetsialiste koolitama.

Jaga seda artiklit oma sõpradega

Rubriigid

Algavad koolitused

Paprika Tervisliku Turunduse Kool

Paprika, tervisliku turunduse kool on kaasaaegne litsentseeritud koolituskeskus, kus põhirõhk on küll ettevõtlus-, müügi- ja turundusoskuste edasi andmisel, kuid selle kõrval peetakse oluliseks inimese, loovuse ning muude kogu maailmas üha olulisemate oskuste arendamist.

Algavad koolitused

Tallinn + Online
Start: 17.01.24
Kursus
Digiturundus väiksele ärile
Tallinn + offline
Start: 17.01.24
Elukutse
Internetiturunduse ja SMM spetsialist
Tallinn + online
Start: 17.01.24
Kursus
E-kaubanduse ja turunduse spetsialist
Tallinn + Online
Start: 17.01.24
Kursus
Internetiturunduse
spetsialist
Tallinn + online
Start: 25.01.24
Kursus
Google Ads koolitus
Tallinn + online
Start: 13.02.24
Kursus
WordPress ja Google baaskoolitus